Sausio 24 d. Dr. Evaldo Kandratavičiaus praktinis seminaras “Fizinis rengimas ir raumenų jėgos lavinimas” Vilniuje ir nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

Kviečiame į dr.Evaldo Kandratavičiaus praktinį seminarą “Fizinis rengimas ir raumenų jėgos lavinimas”, kuriame bus aptarta šių dienų fizinio rengimo samprata ir aktualijos ir raumenų jėgos lavinimo gairės.

Šis seminaras aktualus sporto treneriams, registruotas METAS sistemoje kineziterapeutams, sporto medicinos gydytojams, ergoterapeutams, masažuotojams, visuomenės sveikatos specialistams, slaugytojams, sportininkams, sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Teorinėje seminaro dalyje dalyviai bus supažindinami su šių dienų fizinio rengimo aktualijomis, į tai pažvelgiant per treniravimo sampratos prizmę bei treniravimo metodų ir priemonių parinkimą. Išsiaiškinsime, kodėl raumenų jėgos lavinimas yra svarbus kokybiško judėjimo dedamoji. Įsigilinsime į jėgos lavinimo principus, bei svarbą sveikatingumui ir sportui. 

Praktinėje seminaro dalyje dalyviai galės vizualizuoti teorinėje seminaro dalyje apžvelgtus dalykus, įvertinti jų praktiškumą ir pritaikomumą. Taip pat bus galimybė įsigilinti į detales, kurių dėka atliekami raumenų jėgą lavinantys pratimai tampa labiau efektyvūs ir funkcionalūs, o taip pat susipažins su vienu iš fizinio krūvio progreso valdymo būdų atliekant šio tipo pratimus.

Lektorius: Dr. Evaldas Kandratavičius – biomedicinos mokslų daktaras, daugiau kaip 20 metų fizinio rengimo treneris, treniravęs: Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, ir žinomus Europos krepšinio klubus, daugelio mokslinių straipsnių autorius.

Sausio 24 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai iki vasario 24 d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas el. paštu. 

Sausio 24 d. Vilnius. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Vieta: Smolensko g. 10A, Vilnius (Sporto klubas Salė)

  • Nuotolinio seminaro kaina: 10 eur. (nuotolinio seminaro sertifikatas atsiunčiamas el. paštu)
  • Auditorinio seminaro kaina: 20 eur.
  • Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (8 akad. val.)
  • Informacija kaip stebėti seminarą bus atsiųsta dalyviams el. paštu kelios dienos prieš seminarą. Jeigu informacijos negausite, tai rašykite užklausą el. paštu info@sportininkumokymai.lt