VIDEO SEMINARAS: Sveikos mitybos pagrindai sportuojantiems

Šiame video seminare susipažinsite su sveikos gyvensenos propaguotoja Ksavera Vaištariene bei išgirsite apie jos gyvenimo būdą ir vertybes. Sužinosite apie sulėtinto kvėpavimo naudą. SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI STEBĖTI SEMINARĄ

 VIDEO SEMINARAS YRA TINKAMAS SIEKIANT PRATĘSTI KŪNO KULTŪROS IR SPORTO VEIKLOS LEIDIMĄ. NORINT ATSIIMTI SERTIFIKATĄ PRAŠOME EL. PAŠTU ATSIŲSTI ASMENS DUOMENIS, KURIAIS BUVO REGISTRUOJAMASI VIDEO SEMINARŲ SISTEMOJE.

Ksavera Vaištarienė– Lietuvos sveikuolių sąjungos ir Vydūno draugijos garbės narė, knygų sveikos gyvensenos tema autorė, chemijos mokslų daktarė.

Mokymo aktualumas Seminaras skirtas sportininkams bei sveikos gyvensenos propaguotojams. Naudingų patarimų čia ras taip pat įvairiomis ligomis sergantys ar nuo višsvorio kenčiantys asmenys.
Mokymo tikslai, nauda Sportininkai visose pasaulio šalyse laikomi sveikiausiais žmonėmis. Tai jauniausia ir stipriausia visuomenės dalis. Daugelio šalių žmonės labai gerbia ir myli savo geriausius sportininkus.
Sportininkai sveikatą stiprina treniruodamiesi, bet daug jėgų gauna ir iš sveikos bei teisingos mitybos. Sportininkų mityba rūpinasi jų komandų gydytojai dietologai. Yra sudaryti mitybos racionai ir jie mažai keičiami. Didelis dėmesys kreipiamas į maisto kaloringumą, kuris kai kurių sporto šakų sportininkams yra per didelis. Kaloringas maistas atima daug energijos, nes labai sunkiai virškinamas.

Nagrinėjami klausimai

  • Kiek energijos išeikvoja žmogus ir kaip ir kuo ją teisingai kompensuoti?
  • Kodėl sunkus maistas yra energingo žmogaus priešas?
  • Kaip teisingai įvertinti savo savijautos būklę taškais?
  • Kokios yra pagrindinės vertybės, įtakojančios mūsų savijautą?
  • Kodėl reikia mokėti užblokuoti visas savo mintis?
  • Ką žmogaus organizmui duoda sulaikytas bei sulėtintas kvėpavimas?

SPAUSKITE ČIA NORĖDAMI STEBĖTI SEMINARĄ