UAB Sporto plėtros grupė vykdo pirkimą konkurso būdu ir skelbia pirkimo skelbimą.

UAB Sporto plėtros grupė vykdo pirkimą konkurso būdu ir skelbia pirkimo skelbimą.

 

PERKANČIOJI ORGANIZACIJA

Perkančioji organizacija: UAB Sporto plėtros grupė, įmonės kodas: 304049033

Adresas: Žiliuko g. 19, Krivasalis, Ignalinos raj.

Kontaktiniai duomenys ir asmuo kontaktams: Mykolas Krivcovas, el. paštas: info@sportininkumokymai.lt, tel. 861004899, internetinias adresas: www.sportininkumokymai.lt

Pirkimai vykdomi dalinai Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamam projektui “Lietuvos sporto specialistų, instruktorių ir sporto srities darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo mokymai skirti įtraukti ir išlaikyti vaikus fizinio aktyvumo veiklose”

Pasiūlymai su turima kvalifikacija ir siūloma vienos valandos, vieno mokymo ar pilno mokymų kiekio kaina teikiami el. Paštu: info@sportininkumokymai.lt

Apie priimtą sprendimą, perkančioji organizacija informuoja atskirų pirkimo objektų tiekėjus ne vėliau kaip per penkias dienas nuo pasiūlymo pateikimo termino pabaigos.

 

PIRKIMO OBJEKTAI

Pirkimo objektai: kvalifikacijos kėlimo mokymai sporto srities darbuotojams

Pirkimo objekto numeris: 1

Pirkimo objekto nr. 1 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Y ir Z kartos sporte, darbas su jaunąja karta.

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyviai susipažindinti su pagrindiniais kartų skirtumais ir kylančių konfliktų priežastimis. Mokyti tinkamai į juos reaguoti ir ieškoti sprendimų. Mokyti tinkamų motyvacijos priemonių taikymo. Suprasti kaip pereiti nuo direktyvumo ir kontrolės įpročio prie įtraukimo ir palaikymo filosofijos. Išmokyti pagrindinių tiesioginės ir atvirkštinė mentorystės įrankių.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 1 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 1 vykdymo data: 2021.03.22-2021.03-26

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: magistro laipsnis asmenų mokymų srityje, ne mažesnė kaip penkerių metų patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams, ne mažesnė kaip 40 akad. Val. Patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-03-19

 

Pirkimo objekto numeris: 2

Pirkimo objekto nr. 2 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: sporto teisės pagrindai

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyviai susipažindinti su sporto teisės pagrindais dirbant su vaikais ir suaugusiais. Atlikti naujų, aktualių sporto srities įstatymų apžvalga. Apžvelgti sporto organizacijos steigimo dokumentų pagrindinius aspektus. Dažniausiai kylančius ginčus ir atsakomybės. Apžvelgti sutarčių sudarymą su treneriais ir darbuotojais (atskirai kas svarbu organizacijai ir kas treneriui). Dažniausi ginčai ir atsakomybės. Apžvelgti sutarčių sudarymą su auklėtiniais ar klientais (apžvelgiamas darbas su vaikais ir paliečiama suaugusių sporto organizacijų ar asmeninių trenerių sutartys su klientais). Apžvelgti sutarčių sudarymą su sportininkais (apžvelgiamos naudos tiek organizacijai tiek ir sportininkui).

Perkamas pirkimo objekto Nr. 2 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 1 vykdymo data: 2021.04.26-2021.04-30

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: aukštasis teisinis išsilavinimas, licencija verstis advokato veikla, ne mažesnė kaip penkerių metų patirtis vedant sporto teisės tematikos mokymus sporto srities darbuotojams, , ne mažesnė kaip 40 akad. Val. Patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-03-19

 

Pirkimo objekto numeris: 3

Pirkimo objekto nr. 3 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: raumenų disbalansas sporte, atpažinimas ir korekcija

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyvius išmokyti kaip atpažinti raumenų disbalansą ir  galimas to pasekmes. Išmokyti praktinių pratimų galinčiu sumažinti disbalansą, susitiprinti reikiamus raumenis. Mokyme naudoti pakabinamus diržus, Bosu kamuolius, elastines gumas, nestabilias plokštumas.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 3 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 3 vykdymo data: 2021-05-24-2021-05-28

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: gydytojo licencija, darbo patirtis Lietuvos ar užsienio šalių sporto federacijose dirbant su Olimpinės rinktinės nariais, ne mažesnė kaip 40 akad. Val. Patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-04-09

 

Pirkimo objekto numeris: 4

Pirkimo objekto nr. 4 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: sporto psichologija, kaip pagerinti trenerio ir sportininko tarpusavio supratimą.

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyvius supažindinti kodėl sportininkai nustoja sportuoti? Kas lemia, kodėl jaunimas pradeda ir meta sportuoti? Kas būdinga kiekvienai amžiaus grupei? Kaip pagerinti rezultatus kai vis pritrūksta, bet rezultato taip ir nepasiekiame?

Perkamas pirkimo objekto Nr. 4 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 4 vykdymo data: 2021.09.20-2021.09.24

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: aukštasis psichologijos išsilavinimas, darbo patirtis Lietuvos ar užsienio šalių sporto federacijose dirbant su Olimpinės rinktinės nariais, ne mažesnė kaip 40 akad. Val. Patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-06-01

 

Pirkimo objekto numeris: 5

Pirkimo objekto nr. 5 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Jėgos diržų naudojimas

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyvius išmokinti pagrindinius pratimus naudojant Jėgos diržus. Išmokinti apmokyti treniruojamus vaikus ir daryti įtaką jų fiziniam aktyvumui ne tik treniruočių metu bet ir laisvalaikiu. Išmokyti sudaryti tinkamą treniruočių programą atsižvelgiant į auklėtinio pajėgumą.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 5 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 5 vykdymo data: 2021.10.25-2021.10.30

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: aukštasis sporto krypties išsilavinimas, ne mažesnė kaip 5 metų darbo sporto srityje patirtis, ne mažesnė kaip 3 metų patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams, ne mažesnė kaip 40 akad. Val. Patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-09-05

 

Pirkimo objekto numeris: 6

Pirkimo objekto nr. 6 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Jėgos ir galingumo treniravimas

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyvius supažindinti su jėgos ir galingumo efektyviu treniravimu. Pateikti naujausius mokslinius tyrimus tokiose srityse kaip: Raumens susitraukimas ir atsipalaidavimas; Sarkomerai: miozinas, aktinas ir titinas, vaikų jėgos ugdymas, raumuo, hipertrofija, sausgyslės ir fascijos, Rice technologija, Stabilizatoriai ir šešios fascijų grandys.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 6 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 6 vykdymo data: 2021.11.22-2021.11.26

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: profesoriaus statusas sporto mokslo srityje, ne mažesnė kaip 15 metų patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams arba dėstant sporto krypties dalykus aukštosiose mokyklose..

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-10-01

 

Pirkimo objekto numeris: 7

Pirkimo objekto nr. 7 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Nestabilių paviršiaus priemonių panaudojimas

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyvius supažindinti su nestabilių paviršių (angl. unstable surfaces) panaudojimo tikslais, būdais, principais, inventoriaus įvairove, šios metodikos taikymo ypatumais, priklausiančiais nuo konkrečios sporto šakos specifikos ir ugdytinio meistriškumo, taip pat su šių pratimų vieta vaikų treniruotės struktūroje.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 7 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 7 vykdymo data: 2021.12.13-2021.12.17

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: ne mažesnis kaip mokslų daktaro laipsnis sporto srityje. Darbo patirtis Lietuvos ar užsienio šalių sporto organizacijose, ne mažesnė kaip 5 metų  patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams ar dėstant sporto krypties dalykus aukštojoje mokykloje.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-10-10

 

Pirkimo objekto numeris: 8

Pirkimo objekto nr. 8 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Vaikų judesių mokymo, krūvio planavimo ir treniravimo naujovės

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyvius supažindinti apie teisingą judesių mokymą, krūvio planavimą tiek sudarant treniruotės tiek ilgalaikius planus, kad būtų išvengta persitreniravimo, netinkamo pasirengimo planuojamoms varžybos ar išvengti traumų.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 8 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 8 vykdymo data: 2022.01.24-2022.01.28

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: profesoriaus statusas sporto mokslo srityje, ne mažesnė kaip 15 metų patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams arba dėstant sporto krypties dalykus aukštosiose mokyklose.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-11-01

 

Pirkimo objekto numeris: 9

Pirkimo objekto nr. 9 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Lokomociniai gyvūnų imitavimo pratimai

Pirkimo objekto apibūdinimas: Parengti mokymą ir dalyvius supažindinti su lokomociniais gyvūnų judėjimą imituojančiais judesiais (įvairios ropojimo, šliaužimo, šuoliavimo, žingsniavimo formos).

Perkamas pirkimo objekto Nr. 9 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 9 vykdymo data: 2022.02.21-2022.02.25

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: ne mažesnis kaip mokslų daktaro laipsnis sporto srityje. Darbo patirtis Lietuvos ar užsienio šalių sporto organizacijose, ne mažesnė kaip 5 metų  patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams ar dėstant sporto krypties dalykus aukštojoje mokykloje.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2021-12-01

 

Pirkimo objekto numeris: 10

Pirkimo objekto nr. 10 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Sporto vadyba. Internetinio marketingo strategija sporte.

Pirkimo objekto apibūdinimas: Mokyme peržvelgti pagrindinius veiksnius lemiančius sporto klubų, organizacijų, trenerių rinkodarą.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 10 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 10 vykdymo data: 2022.03.21-2022.03.25

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: aukštasis vadybos srities išsilavinimas, vadovavimo įmonėms patirtis ne mažesnė kaip penki metai, patirtis vedant mokymus sporto srities darbuotojams.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2022-01-10

 

Pirkimo objekto numeris: 11

Pirkimo objekto nr. 11 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Dopingo preparatų žala

Pirkimo objekto apibūdinimas: pristatyti Lietuvos antidopingo agentūros veiklą, pavojus kurie tyko dopinge, draudžiamų medžiagų sąrašą, kokios rizikos ir grėsmės, kas nutinka dopingą vartojančiam sportininkui, apžvelgta narkotinių medžiagų ir marihuanos įtaka.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 11 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 11 vykdymo data: 2022.04.25-2022.04.29

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui: aukštasis išsilavinimas, darbo patirtis Lietuvos ar užsienio pripažintose antidopingo organizacijose. Mokymų vedimo patirtis sporto srities darbuotojams.

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2022-02-01

 

Pirkimo objekto numeris: 12

Pirkimo objekto nr. 12 apibūdinimas: 8 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymas sporto srities darbuotojams, kurio tema: Karjeros planavimas

Pirkimo objekto apibūdinimas: Išdėstyti kokiais principais galima teisingai ir kryptingai planuotis karjerą pasibaigūs spotininko karjerai. Išmokyti dalyvius suplanuoti ir skirti laiko sportuojančių vaikų mokymosi kokybės monitoringui. Skirti rekomendacijas mokytojams ir tėvams. Mokės aiškinti ne sporto karjeros planavimo svarbą.

Perkamas pirkimo objekto Nr. 12 kiekis: 5 kartai. (40 akad. Val.)

Numatoma pirkimo objekto Nr. 12 vykdymo data: 2022.05.16-2022.05.20

Minimalūs reikalavimai konkurso dalyviui:

Pasiūlymų vertinimo kriterijus: mažiausia kaina

Pasiūlymo pateikimo terminas: 2022-03-01