Funkcinis raumenų jėgos treniruoklis (TRX) 50 Eur.

Funkcinis raumenų jėgos treniruoklis (TRX) 50 Eur.

Pristatome naujausio modelio  funkcinius jėgos treniruoklius (TRX). Suteikiame 12mėn. garantija ir PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE NEMOKAMAI.

TRENIRUOKLIAI YRA BE TRX LOGOTIPO IR ŽENKLINIMO. KOKYBĖ 100%


SPORTO KLUBAMS UŽSAKOME TRENIRUOKLIUS SU JŲ LOGOTIPAIS IR SIMBOLIKA TAIP KAIP PAVAIZDUOTA NUOTRAUKOSE APAČIOJE. Minimalus kiekis 20 vnt. 

FLEX-TRX-color

Funkcinių raumenų treniruoklių (TRX), diržų sistema sugalvota JAV siekiant supaprastinti karių fizinį parengimą bei kasdienines treniruotes tam, kad būtų galima lauko sąlygomis apsieiti be daugybės masyvių salės treniruoklių ir viską kokybiškai atlikti viena sistema kuri tilptų kuprinėje.

Galite pamiršti tūkstančius kainuojančius salės treniruoklius kurie užima begalę vietos. Su funkciniais diržais galėsite kokybiškai atlikti praktiškai visus reikalingus pratimus Jums patogioje vietoje.

Atliekant pratimus su šiuo diržu dirbama naudojant tik savo kūno svorį. Taip pat daroma įtaka žmogaus ištvermės, lankstumo ar pusiausvyros vystymuisi. Šis sporto inventorius tinka bet kokio fizinio pasiruošimo asmeniui.

Šią sistemą sudaro diržai, kurie gali būti tvirtinamos prie įvairiausių medžių, durų, stulpų ar strypų. Diržo galuose esančios kilpos suteikia galimybę sportuoti tiek rankomis, tiek kojomis.

1 (1) 1 (12) 1 (13) 1 (14) 1 (15) 1 (16) 1 (17) 1 (18) 1 (19) 1 (20) 1 (21) 1 (22)
Diržo savybės:
Naujausio modelio guminės rankenos kurias patogu valyti
Užrakto sistema leidžianti užrakinti treniruoklį pritvirtinus jį prie paviršiaus
Lengva ir greita paruošti naudojimui.
Tinka tiek pradedantiems, tiek profesionalams.
Švelnūs juostų galai suteikia galimybę sportuoti tiek kojomis, tiek rankomis.
Itin didelė pratimų įvairovė.
Kokybiškos ir stiprios juostos.
Diržas gali išlaikyti iki 560 kg.
Lengvas, užimantis mažai vietos.
Į komplektą įeina durų fiksatorius, pagalbinis diržas lauko treniruotėms skirtas sistemos tvirtinimui prie medžių, stulpų ir pan.
Komplektas sveria tik 2 kg.Išrašome sąskaitas!Užsakymai, Papildoma informacija, sąskaitų faktūrų užsakymas telefonu 861004899 arba el. paštu: info@sportininkumokymai.lt