Treniruočių pratimai norintiems geresnio sekso.

Egzistuoja dvi paslaptys norint turėti geresnį seksą, tačiau apie jas niekas nekalba. Jėga ir lankstumas veda link gero sekso. Įtraukite šiuos pratimus į savo treniruotes ir mylėdamiesi jusite didesnį malonumą ne tik jus bet ir partneris.

Tobulam lankstumui

Ištempta varlė

treniruote geresniam seksui

Šis pratimas ištempia vidines šlaunis ir dubenį. Jaučiatės taip, lyg apkabinate partnerį kojomis. Tai puiki pramankšta visoms pozicijoms.

  • Atsigulkite veidu į grindis, o papilve pasidėkite kelis suvyniotus rankšluosčius. Rankas ištiesiate virš galvos. Atliekant pratimą sulenkiam rankas ir kojas 90 laipsnių kampu, kad tai būtų panašu į judančią varlę. Tokioje pozicijoje stengiamės išbūti 3 minutes tuomet atsipalaiduojame.

Apatinės kūno dalies stiprinimas

Pritupimai su kamuoliu

kaip geriau myletis

  • Pratimas atliekamas su gimnastiniu kamuoliu arba be jo stovint nugarą atsukus į sieną. Pritupiame sudarydami 90 laipsnių kampą. Tokioje pozicijoje stengiamės išbūti 15 sekundžių. Grįžtame į pradinę poziciją, ilsimės 30 sekundžių ir vėl kartojame. Darome 5 pakartojimus.

Kad viršuje galėtum išbūti visą naktį.

Žmogaus voro atsispaudimai

geras seksas

Šis pratimas apkrauna rankas daugiau nei paprasti atsispaudimai. Šis pratimas padės geriau laikytis skirtingose pozicijose.

  • Pradedame pratimą tiesiomis rankomis. Jeigu yra per sunku, tai nuleidžiame kelius ant grindų. Nuleidus krūtinę iki grindų, dešinį arba kairį kojos kelį traukiame link rankos tricepso. Grįžtame į pradinę poziciją, leidžiamės, ir tą patį atliekame su priešinga koja. Darome dvi serijas po 10 – 15 pakartojimų.

Kad po sekso neskaudėtų raumenų.

Lyg lėktuvo pakylimas

mylejimosi pozos

Pradinėje pozicijoje iškeliame vieną koją į tiesiąją su nugara. Pradedant pratimą atsukame pėdą horizontaliai ir slenkame koją link 90 laipsnių kampo. Tokioje pozicijoje stengiamės ją išlaikyti 10 sekundžių. Grįžtame į pradinę poziciją ir tą patį darome su kita koja. Atliekame vieną ar dvi serijas.

Šie kelis pratimai paįvairins jūsų įprastas treniruotes ir padės būti geresniais viename iš svarbiausių gyvenimo užsiėmimų.

Treniruočių pratimai norintiems geresnio sekso.