Spalio 25-29 d. dr.doc Ramučio Kairaičio ir Tomo Stūglio kvalifikacijos kėlimo seminarai pagrindiniuose šalies miestuose ir nuotoliniu būdu.

Spalio 25-29 d. dr.doc Ramučio Kairaičio ir Tomo Stūglio kvalifikacijos kėlimo seminarai pagrindiniuose šalies miestuose ir nuotoliniu būdu.

Kviečiame į teorinius – praktinius kvalifikacijos kėlimo seminarus pagrindiniuose šalies miestuose, o taip pat ir nuotoliniu būdu.

Dr. doc. Ramutis Kairaitis „Maisto papildai sportuojantiems“ Maisto papildų rinka, lyginant su vaistais,  nėra griežtai reglamentuota. Kai kurių maisto papildų sudėtyje gali būti sporte draudžiamų substancijų. Maisto papildų sudėtis dažnai neatitinka etiketės turinio. Ar maisto papildai reikalingi sportuojant? Kaip pasirinkti tinkamą ir veiksmingą maisto papildą?  Atsakymai į šiuos klausimus bus pateikti pranešime.

Tomas Stūglys “Funkcnių pratimų taikymas ir jėgos diržų naudojimas”. Treniruokime judesius ne raumenis. Tai puikus funkcinių pratimų šūkis. Net ir teisingai atliekant pritūpimus su štanga ir tik didinant svorį jėga didės, bet daugelis kitų kūno savybių prastės. Todėl reikalinga mokytis naujų pratimų apjungiant kuo daugiau judesių.

Vilniuje spalio 25 d., Kaune 26 d., Klaipėdoje 27 d. Šiauliuose 28 d., Panevėžyje 29 d.

Spalio 25 d. Nuotolinis, tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val.

Šis seminaras aktualus treneriams, kineziterapeutams (registruotas METAS sistemoje), sportininkams, sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Mokymo tikslai ir nauda Dalyviams:

dr. doc. Ramučio Kairiačio dalyje dalyviai bus supažindinti su:

 • Bendros žinios apie maisto papildus;
 • Maisto papildų klasifikavimas;
 • Maisto papildai, kurių veiksmingumas patvirtintas moksliškai;
 • Maisto papildų vartojimo rekomendacijos įvairiose  sporto šakose.

Tomo Stūglio (Praktika. Patartina sutėti sportinę aprangą) dalyje išmoksime naujų funkcinių pratimų, jų atlikimo technikos, mokysimės kaip kelis pratimus sujungti į vieną, bei aptarsime dažniausiai pasikartojančias klaidas. Praktikuosimės sudaryti infividualią sporto programą ir pravesti treniruotę sudarytą iš funkcinių pratimų.

Pasinaudosime savo kūno svoriu, svarmenimis, balansiniais įrankiais ir jėgos diržais.

Išsiaiškinsime kaip su funkciniais pratimais:

• Pagerinti motoriką, smegenų bei CNS darbą;

• Išmoksime pratimų, kurie yra puiki ligų ir traumų prevencinė priemonė;

• Išmoksime kaip su funkciniais pratimais padidinti jėgą, išvermę, koordinaciją, lankstumą, greitumą;

• Išmoksime sudaryti programą ir pravesti treniruotę sudaryrą iš funkcinių pratimų;

• Išmoksime kaip su funkcinių pratimų pagalba pasididinti raumenų apimtis bei susimažinti riebalinį audinį.

Lektorius:

dr.doc. Ramutis Kairaitis: dirba Lietuvos sporto universitete. Domėjimosi sritys – raumenų hipertofija, antsvorio mažinimas, mityba, maisto papildai.

Tomas Stūglys: Vienas iš žinomiausių, ilgametę patirtį turintis asmeninis treneris, diplomuotas kūno rengybos, sveikatingumo bei atletinio rengimo specialistas. Dviejų sporto klubų Vilniuje įkūrėjas. Reguliariai veda seminarus treneriams.

Spalio 25 d. Vilnius. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Smolensko g. 10A (Sporto klubas SALĖ)

Spalio 26 d. Kaunas. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Raudondvario pl. 117 a, Kaunas (Sporto klubas Shori)

Spalio 27 d. Klaipėda. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Taikos pr. 54, Klaipėda (Lengvosios atletikos maniežas)

Spalio 28 d. Šiauliai. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Gardino g. 8, Šiauliai (Teniso akademija)

Spalio 29 d. Panevėžys. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Liepų al. 4, Panevėžys (Sporto centras)

Spalio 25 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai iki lapkričio 10 d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas į nurodytą gyv. vietą

BILIETAI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/spalio-25-30-d-r-kairaicio-ir-t-stuglio-kvalifikacijos-kelimo-seminarai-pagrindiniuose-salies-miestuose-ir-nuotoliniu-budu

 • Auditorinio ir nuotolinio seminaro kaina vienoda: 10 eur. (nuotolinio seminaro sertifikatas atsiunčiamas į nurodytą gyv. vietą)
 • Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
 • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (8 akad. val.)
 • Nemokamos kavos/užkandžių pertraukos.
 • Informacija kaip stebėti seminarą bus atsiųsta dalyviams el. paštu kelios dienos prieš seminarą.
 • Saugos priemonių reikalavimai atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją bus paskelbti dalyviams prieš seminarą. Jeigu reikalavimai nesikeis, tai auditorinio seminaro dalyviams reikės turėti ‘Galimybių pasą’.
 • Jeigu dėl epidemiologinės situacijos seminarą bus draudžiama organizuoti, tai bilietas bus perkeltas į nuotolinę transliaciją.
 • Seminaras dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.