Spalio 22d. doc. dr. Sandrijos Čapkauskienės seminaras “Atletų ir sportuojančių žmonių žarnyno ir fizinio pajėgumo sąsajos” Vilniuje ir nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

Kas būtų, jei vieną dieną sportininkai galėtų paskiepyti save mikroskopiniais organizmais, kurie leistų jiems bėgti greičiau, šokti aukščiau ir atsigauti  pilnavertiškiau per trumpesnį laiką? Skamba kaip iš fantastinio filmo, ar ne? Tačiau, kiekvienas sportininkas jau turi savyje mikroorganizmų, galinčių suteikti jam pranašumą prieš varžovus.

Kiekvieno žmogaus organizme gyvena daugybinės mikrobų ekosistemos, vadinamos mikrobiota. O kalbant apie sportininkus, jų  žarnyno bakterijos daro didelę įtaką jų geriems rezultatams ir greitam atsistatymui. Sportinis pajėgumas, atsigavimas ir net sporto rūšis yra susijusi su tam tikrais mikrobais žarnyne. Šie atradimai verčia mokslininkus ieškoti būdų, kaip padidinti gerųjų mikroorganizmų kiekį, kad sportininkų rezultatai būtų geresni.

Žarnyno mikrobiota lemia fizinę, emocinę ir mentalinę sveikatą.  Žarnyno mikroorganizmai veikia sportinę veiklą taip pat. Kaip padėti žarnynui mitybos pagalba, kurie produktai jam itin naudingi, kurie jį “žudo”.

Kviečiame į naujausią doc.dr. Sandrijos Čapkauskienės seminarą “Atletų ir sportuojančių žmonių žarnyno ir fizinio pajėgumo sąsajos” , kuriame bus aptarti šie ir kiti, su sportininkų sveikata susiję klausimai.

Šis seminaras aktualus sporto treneriams, registruotas METAS sistemoje kineziterapeutams, sporto medicinos gydytojams, ergoterapeutams, masažuotojams ir visuomenės sveikatos specialistams, sportininkams, sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Lektorė:

doc.dr. Sandrija Čapkauskienė – Lietuvos sporto universiteto dėstytoja, daugelio mokslinių publikacijų bendraautorė, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė.

Spalio 22 d. Vilnius. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Vieta: Jasinskio g. 14 (Viešbutis ART CITY)

Spalio 22 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai iki lapkričio 20 d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas el. paštu. 

  • Nuotolinio ir auditorinio seminaro kaina: 10 eur. (nuotolinio seminaro sertifikatas atsiunčiamas el. paštu)
  • Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (8 akad. val.)
  • Informacija kaip stebėti seminarą bus atsiųsta dalyviams el. paštu kelios dienos prieš seminarą.