Sausio 24 d. sporto medicinos seminaras Klaipėdoje. Kęstutis Linkus “Skausmas dėl raumenų disbalanso sporte: atpažinimas ir korekcija”

Kviečiame į Kęstučio Linkaus – Lietuvos olimpinės irklavimo rinktinės gydytojo (RIO 2016), “SK Impex Medicinos diagnostikos ir gydymo centro” Reabilitacijos ir sporto medicinos centro vadovo, sporto medicinos gydytojo seminarą.

  • Kam aktualus Mokymas:

Sportininkams, treneriams, sporto srities darbuotojams, sportininkams mėgėjams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

  • Mokymo tikslai ir nauda Dalyviams:

Jūs ar Jūsų sportininkas kenčiate skausmą po fizinio krūvio? Skauda kelio, klubo ar peties sąnarius? Stingsta juosmuo po sporto? Tai gali būti raumenų disbalanso požymiai. Seminare lektorius aptars dažniausius raumenų disbalanso tipus ir gausite patarimų, kaip atpažinti ir su juo susitvarkyti patiems, nenutraukiant treniruočių proceso.

Didžioji dalis lėtinių traumų išsivysto palaipsniui dėl raumenų disbalanso: vieni raumenys būna per stiprūs kitų atžvilgiu. Žinant pagrindinius raumenų disbalanso tipus ir laiku ėmus jį koreguoti, galima išvengti skausmų, sausgyslių uždegimų bursitų ar kitų pažeidimų. Kuo trumpiau vargina simptomai ir kuo anksčiau  diagnozuojama problema, tuo trumpesnis gydymas ir ankstesnis grįžimas į normalią treniruočių rutiną.

Kęstutis Linkus – Lietuvos olimpinės irklavimo rinktinės gydytojas (RIO 2016), “SK Impex Medicinos diagnostikos ir gydymo centro” Reabilitacijos ir sporto medicinos centro vadovas, sporto medicinos gydytojas. Pagrindinės darbo sritys – fizinio krūvio poveikis organizmui, jo įtaka sveikatai, fizinio krūvio dozavimas sportuojantiems žmonėms, lėtinių ligų gydymas fiziniu krūviu, medicininė profesionalių sportininkų priežiūra. Reguliariai skaito pranešimus medicininėse konferencijose, veda seminarus mėgėjams sportininkams, kaip teisingai pradėti sportuoti, kaip pasirinkti krūvio intensyvumus, kaip matuoti nuovargį, siekiant ilgalaikio sveikatos pagerėjimo ir traumų profilaktikos temomis

  • Laikas: sausio 24 d. Nuo 11:00 iki 15:00
  • Vieta: S.Daukanto g. 24, Klaipėda (Klaipėdos sportininkų namai)
  • Seminaro kaina: 30 eur.
  • Registracija galima ir telefonu 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (6 akad. val.)

BILIETUS GALITE PIRKTI ŠIOJE NUORODOJE: https://tickets.paysera.com/lt/event/sausio-24-d-sporto-medicinos-seminaras-klaipedoje-kestutis-linkus-skausmas-del-raumenu-disbalanso-sporte-atpazinimas-ir-korekcija