Rugsėjo 28-30 d. dr. Andriaus Norkaus naujausias teorinis – praktinis seminaras “Reakcijos greičio treniravimas” Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir nuotoliniu būdu.

Kviečiame į naujausią teorinį – praktinį kvalifikacijos kėlimo seminarą pagrindiniuose šalies miestuose, o taip pat ir nuotoliniu būdu. Reakcijos greitis – daugelyje sporto šakų labai svarbi psichomotorinė savybė, dažnai nulemianti sportininko pasirodymo sėkmę ir varžybų rezultatą. Be to, reakcijos greitis svarbus ir sportinių rezultatų nesiekiantiems žmonėms kasdienėse gyvenimo situacijose (pavyzdžiui,  vairuojant automobilį ar važiuojant dviračiu).

dr. Andrius Norkus – Reakcijos greičio treniravimas: teorija ir praktika

Vilniuje rugsėjo 28 d., Kaune 29 d., Klaipėdoje 30 d. 

Rugsėjo 29 d. Nuotolinis, tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 14:00 val.

Šis seminaras aktualus sporto treneriams, registruotas METAS sistemoje kineziterapeutams, sporto medicinos gydytojams, ergoterapeutams, masažuotojams ir visuomenės sveikatos specialistams, sportininkams, sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Teorinėje seminaro dalyje dalyviai bus supažindinami su skirtingais reakcijos tipais, reakcijos greitį lemiančiais s biologiniais, psichologiniais ir aplinkos veiksniais. Dalyviai sužinos reakcijos greičio įvertinimo būdus bei naujausius sporto mokslo atradimus reakcijos greičio treniravimo srityje.

Praktinėje seminaro dalyje dalyviai  sužinos ir išbandys reakcijos greičio treniravimo pratimus ir žaidimus, naudojant įvairų inventorių: gimnastikos lazdas, teniso kamuoliukus, reakcijos kamuoliukus, „Blazepod“ šviesų sistemą ir kt.

Lektorius:

dr. Andrius Norkus – socialinių mokslų daktaras, šiuo metu Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinės fizinio rengimo treneris, daugkartinių Lietuvos regbio čempionų “Baltrex-Šiauliai” fizinio rengimo treneris.

Rugsėjo 28 d. Vilnius. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Vieta: Smolensko g. 10A, Vilnius (Sporto klubas Salė)

Rugsėjo 29 d. Kaunas. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Vieta: Raudondvario pl. 117 a, Kaunas (Sporto klubas Shori)

Rugsėjo 30 d. Klaipėda. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Vieta: Taikos pr. 54, Klaipėda (Lengvosios atletikos maniežas)

Rugsėjo 29 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai iki spalio 30 d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas el. paštu. 

  • Nuotolinio seminaro kaina: 10 eur. (nuotolinio seminaro sertifikatas atsiunčiamas el. paštu)
  • Auditorinio seminaro kaina: 30 eur.  
  • Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (8 akad. val.)
  • Informacija kaip stebėti seminarą bus atsiųsta dalyviams el. paštu kelios dienos prieš seminarą. 
  • Jeigu dėl epidemiologinės situacijos seminarą bus draudžiama organizuoti, tai bilietas bus perkeltas į nuotolinę transliaciją.