Rugsėjo 21-25 d. praktiniai gyd. Kęstučio Linkaus seminarai Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje “Skausmas dėl raumenų disbalanso sporte: atpažinimas ir korekcija. Teorija ir praktika”

Kviečiame į antrą gyd. Kęstučio Linkaus – Lietuvos olimpinės irklavimo rinktinės gydytojo (RIO 2016) ir kitų rinktinių dalyvavusių pasaulio ir Europos čempionatuose, sporto medicinos gydytojo praktinį seminarą.

  • Kam aktualus Mokymas:

Sportininkams, treneriams, sporto srities darbuotojams, kineziterapeutams, sporto medikams, sportininkams mėgėjams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

  • Mokymo tikslai ir nauda Dalyviams:

Jūs ar Jūsų sportininkas kenčiate skausmą po fizinio krūvio? Skauda kelio, klubo ar peties sąnarius? Stingsta juosmuo po sporto? Tai gali būti raumenų disbalanso požymiai. Seminare lektorius aptars dažniausius raumenų disbalanso tipus ir gausite patarimų, kaip atpažinti ir su juo susitvarkyti patiems, nenutraukiant treniruočių proceso. Bus aptarti šie klausimai:

Biomechaninis stresas
Trauma Vs mikrotrauma
Uždegimo fazės ir gydymo principai
Raumenų tipai ir mobilumo/stabilumo zonos
Pagrindiniai raumenų disbalanso tipai
Viršutinis kryžminis sindromas
Apatinis kryžminis sindromas
Raumeninio disbalanso korekcijos principai

Antra seminaro dalis skrita tik praktikai (patartina turėti sportinę aprangą ir avalynę)

Baziniai pratimai ir praktika

Didžioji dalis lėtinių traumų išsivysto palaipsniui dėl raumenų disbalanso: vieni raumenys būna per stiprūs kitų atžvilgiu. Žinant pagrindinius raumenų disbalanso tipus ir laiku ėmus jį koreguoti, galima išvengti skausmų, sausgyslių uždegimų bursitų ar kitų pažeidimų. Kuo trumpiau vargina simptomai ir kuo anksčiau  diagnozuojama problema, tuo trumpesnis gydymas ir ankstesnis grįžimas į normalią treniruočių rutiną.

Kęstutis Linkus – sporto medicinos gydytojas, nuo 2007m. dirbantis su profesionaliais ir mėgėjais sportininkais. Dirbęs su Lietuvos olimpine irklavimo rinktine RIO 2016, lydėjęs įvairias rinkines į Pasaulio ir Europos čempionatus. Praktikinį darbą dirba “InMedica” klinikoje Vilniuje. Pagrindinės darbo sritys – fizinio krūvio poveikis organizmui, jo įtaka sveikatai, fizinio krūvio dozavimas sportuojantiems žmonėms, raumenų disbalanso diagnostika ir korekcija, lėtinių skausmų gydymas. Reguliariai skaito pranešimus medicininėse konferencijose, veda seminarus mėgėjams sportininkams, kaip teisingai pradėti sportuoti, kaip pasirinkti krūvio intensyvumus, kaip matuoti nuovargį, siekiant ilgalaikio sveikatos pagerėjimo ir traumų profilaktikos temomis.

BILIETUS GALITE PIRKTI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt/event/rugsejo-22-d-nuotoline-gyd-kestucio-linkaus-seminaro-tiesiogine-transliacija-skausmas-del-raumenu-disbalanso-sporte-atpazinimas-ir-korekcija-teorija-ir-praktika

Rugsėjo 21 d. Kaunas. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Raudondvario pl. 117 a, Kaunas (Sporto klubas Shori)

Rugsėjo 22 d. Vilnius. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Smolensko g. 10A, Vilnius (Sporto klubas )

Rugsėjo 22 d. Nuotolinė seminaro transliacija nuo 10.00 iki 15.00 val. (Skaidrių atsisiuntimas, galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai, profesionalus filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas į nurodytą gyv. vietą)

Rugsėjo 23 d. Klaipėda. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Taikos pr. 54, Klaipėda (Lengvosios atletikos maniežas)

Rugsėjo 24 d. Šiauliai. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Gardino g. 8, Šiauliai (Teniso akademija)

Rugsėjo 25 d. Panevėžys. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Liepų al. 4, Panevėžys (Lengvosios atletikos maniežas)

 

  • Praktinėje dalyje patartina turėti sportinę aprangą ir avalynę. Seminaro metu bus kavos pertraukos, užkandžiai.
  • Seminaro kaina: 20 eur.
  • Nuotolinės transliacijos seminaro kaina: 10 eur.
  • Registracija galima ir telefonu 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (6 akad. val.)
  • Saugos priemonių reikalavimai atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją bus paskelbti dalyviams prieš seminarą.
  • Jeigu dėl epidemiologinės situacijos seminarą bus draudžiama organizuoti, tai mokestis už bilietą bus iškarto grąžinamas.