Praktinis A.Norkaus seminaras lapkričio 29 d. Klaipėdoje, “Lokomociniai pratimai sveikatingumo ir sporto treniruotėse”

Kviečiame į praktinį Andriaus Norkaus seminarą, kuriame fizinio rengimo treneris pasidalins žiniomis apie lokomacinių pratimų panaudojimo galimybės sportininkų rengime ir sveikatinimo treniruotėse.

Mokymo trukmė:

Mokymo (dalies) trukmė: 6 akademinės valandos.

Kam aktualus Mokymas:

sporto treneriams, sportininkams, sporto srities darbuotojams, kineziterapeutams, sportuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims .

1.jpeg?b568123d3e4a2cf6c2c33ebd32eaf137

Mokymo tikslai ir nauda Dalyviams:

Lokomociniai pratimai (įvairios ropojimo, šliaužimo, šuoliavimo, žingsniavimo formos) vis plačiau taikomos tiek sveikatingumo, tiek sporto treniruotėse. Šie pratimai nereikalauja jokio sportinio inventoriaus, yra patrauklūs savo žaismingumu, o tinkamai parinkti gali būti labai efektyvi fizinio ugdymo priemonė profesionaliems sportininkams, vaikams, ir geresnės sveikatos siekiantiems vyresnio amžiaus asmenims. Judėjimas imituojant skirtingus gyvūnus gerina judesių koordinaciją, ištvermę, jėgą, sąnarių paslankumą ir stabilumą. Seminaro metu dalyviai ne tik patys praktiškai įsisavins įvairius gyvūnų judėjimą imituojančius pratimus, bet ir susipažins su šių pratimų taikymo nauda, jų parinkimo ir adaptavimo principais, vieta treniruotės struktūroje.

Dalyviams rekomenduojama vilkėti arba turėti laisvą, judesių nevaržančią aprangą.

Andrius Norkus – socialinių mokslų daktaras, šiuo metu Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinės fizinio rengimo treneris, daugkartinių Lietuvos regbio čempionų “Baltrex-Šiauliai” fizinio rengimo treneris, buves krepšinio klubo “Šiauliai” fizinio rengimo treneris. Seminarus veda nuo 2011 metų.

3.jpeg?534197279cf88f44e70fdf48b79797b6
  • Laikas: lapkričio 29 d. Nuo 11:00 iki 15:00 val.
  • Vieta: S.Daukanto g. 24, Klaipėda. (Sportininkų namai)
  • Seminaro kaina: 30 eur.
  • Registracija galima ir telefonu 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo  pažymėjimai (6 akad. val.)