Lapkričio 17d. gyd. Daliaus Barkausko praktinis seminaras “Pėdos struktūros svarba kūnui” Kaune ir nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

JEIGU NEGAUNATE PRISIJUNGIMO PRIE SEMINARO TRANSLIACIJOS, TAI RAŠYKITE EL. PAŠTU INFO@SPORTININKUMOKYMAI.LT

Informacija, kuri pasiekia mūsų centrinę nervų sistemą iš pėdos receptorių yra svarbi visai kūno padėčiai. Dėl mūsų ignoravimo, dėl mūsų įpročių, dėl avalynės, pėda kenčia, o tada ji priverčia kentėti mus. Kviečiame į naujausią gyd. Daliaus Barkausko teorinį – praktinį seminarą, kuriame bus aptarta kaip turėtumėm elgtis, kad ši strukūra tarnautu mums.

Šis seminaras aktualus sporto treneriams, registruotas METAS sistemoje kineziterapeutams, sporto medicinos gydytojams, ergoterapeutams, masažuotojams, visuomenės sveikatos specialistams, slaugytojams, sportininkams, sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Lektorius: gyd. Dalius Barkauskas – ilgametis Lietuvos Olimpinės rinktinės vyr. gydytojas.

Lapkričio 17 d. Kaunas. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Vieta: Raudondvario pl. 117 a, Kaunas (Sporto klubas Shori)

Lapkričio 17 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val. Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai iki gruodžio 15d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas el. paštu. 

  • Nuotolinio ir auditorinio seminaro kaina: 10 eur. (nuotolinio seminaro sertifikatas atsiunčiamas el. paštu)
  • Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (8 akad. val.)
  • Informacija kaip stebėti seminarą bus atsiųsta dalyviams el. paštu kelios dienos prieš seminarą. Jeigu informacijos negausite, tai rašykite užklausą el. paštu info@sportininkumokymai.lt

JEIGU NEGAUNATE PRISIJUNGIMO PRIE SEMINARO TRANSLIACIJOS, TAI RAŠYKITE EL. PAŠTU INFO@SPORTININKUMOKYMAI.LT