Kviečiame į seminarą Šiauliuose. Kovo 7 d. Svajonių sporto mokyklos ar sporto organizacijos kūrimas.

Kviečiame registruotis į ilgametę patirtį turinčio ir vieno aktyviausių Lietuvos sporto vadybininko Andriaus Čerškaus kvalifikacijos kėlimo seminarą. Tikime, kad didžiulio susidomėjimo Vilniuje ir Klaipėdoje sulaukęs seminaras bus ypač naudingas ir Šiauliečiams.

  • Kam aktualus Mokymas:

Šis mokymų ciklas aktualus sporto vadybininkams, treneriams, neformalaus švietimo mokytojams, federacijų atstovams.

andrius cerskus svajoniu sporto mokyklos kurimas

  • Mokymo tikslai ir nauda Dalyviams:

Pastarąjį dešimtmetį sporto industrija Lietuvoje sparčiai auga ir plečiasi. Vis daugiau šalies gyventojų renkasi ne valstybinių, o privačių sporto organizacijų siūlomas sporto mokymo ir neformalaus švietimo paslaugas. Daugėja darbo vietų treneriams, laisviesiems mokytojams, sporto vadybininkams.

vaikai

Šių mokymų tikslas – pasidalinti per dešimt metų sukaupta patirtimi, kaip buvo sukurtos dvi didžiausios sporto mokyklos Lietuvoje. Mokymų dalyviai sužinos strateginius žingsnius, leidusius suburti sportuojančių vaikų bendruomenę, profesionalių trenerių štabą, veiklią administracijos komandą.

  • Esminiai klausimai, į kuriuos atsakoma Mokyme (dalyje):

Dalyviai bus supažindinti su konkurencine aplinka, organizacijų struktūra, bus aptarti sėkmę lėmę netradiciniai žingsniai, sėkmingiausi projektai, komunikacijos subtilybės.

  • Mokymo struktūra ir eiga (tema, potemės):
  1. SKM ir NKA įkūrimo aplinkybės;
  2. Pagrindiniai veiklos principai;
  3. Sėkmingiausi projektai;
  4. Svarbiausi sėkmės veiksniai kuriant sporto mokyklą.
  • Lektoriaus aprašymas:

a-cerskus

Andrius Čerškus – žurnalistas, sporto vadybininkas, 5000 narių subūrusių didžiausių Lietuvoje Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) steigėjas ir valdybos pirmininkas. Per savo karjerą dirbo TV3, BTV televizijose, dienraštyje „Lietuvos rytas“, organizavo ir vedė daugiau nei šimtą renginių ir turnyrų.

Laikas: Kovo 7 d. Nuo 10:00 iki 15:00

Vieta:  Gardino g. 8, Šiaulių teniso mokykla. Šiauliai.

Seminaro kaina: 20 Eur.

Registracija būtina iki kovo 6 d.

Registracija galima ir telefonu 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt

Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimą atitinkantys sertifikatai tinkantys sporto veiklos leidimams pratęsti. (6 akad. val.)