Kvėpavimo savaitgalis Krivasalyje su gyd. Daliumi Barkausku gegužės 10-12 d.

Kviečiame į tradicinį Krivasalio sporto ir rekreacijos centro organizuojamą sveikatingumo savaitgalį, kuris skirtas kvėpavimui. Savaitgalio metu Olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas dalinsis žiniomis apie kvėpavimo pratimų taikymą.

BILIETAI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/kvepavimo-savaitgalis-krivasalyje-su-gyd-daliumi-barkausku-geguzes-10-12-d

Kam aktualus šis savaitgalis?

Asmenims siekiantiems naujų žinių ir potyrių, norintiem plėsti pažinčių ratą. Veiklos tinkamos visų amžiaus grupių asmenims, šeimoms.

Dalyviams bus įteikti Krivasalio sporto ir rekreacijos centro pažymėjimai.

Savaitgalio tikslai ir nauda:

Teoriškai ir praktiškai dalyviai bus supažindinti su: kvėpavimo organų sistema, kvėpavimo ir posturalinės funkcijos ryšiu, kvėpavimą palaikančiais raumenimis, krūtinės ląstos ir šonkaulių anatomija, raumenų tarpusavio ryšiais, diafragma, papildomais įkvėpimo raumenimis, plaučių fiziologiniu tūriu, kvėpavimu nosimi, hiperventiliaciniu sindromu, kryžminės adaptacijos fenomenu, hipoksinės/hiperkapninės treniruote, aptarti kvėpavimo pratimų tikslai, atliekami: hench testas, stange testas, papildomo liekamojo plaučių tūrio kvėpavimo treniruotė, fragmentinio kvėpavimo metodai, jėgos kvėpavimas, kučkino metodas, įkvėpimo raumenų treniruotė, ir kt.

Žygio aplink Šventą ežerą kvėpuosime, atliksime kvėpavimo pratimus, metu mėgausimės gamta, būsime ‘čia ir dabar’.

Savaitgalio tvarkaraštis:

penktadienis

 • Nuo 17.00 iki 19.00 val. – atvykimas, įsikūrimas.
 • 18.00 – 19.30 – Vakarienė
 • 19.30 – 21.30 – Savaitgalio dalyvių susipažinimas. Teorinė/praktinė paskaita: kvėpavimo pratimų taikymas sveikatingume ir sporte. Lektorius: gyd. D.Barkauskas.

šeštadienis

 • 8.00 – 9.00 Rytinė mankšta.
 • 9.00 – 10.00 Pusryčiai
 • 10.00 – 15.00 Praktinė kvėpavimo treniruotė. Lektorius: gyd. D.Barkauskas.
 • 15.00 – 16.00 Pietūs.
 • 16.00 – 17.00 Dienos refleksija.
 • 18.00 – 20.00 Vakarienė
 • 17.00 – 22.00 Poilsis, pirtis, kubilas, bendravimas.

sekmadienis

 • 8.00 – 9.00 Rytinė mankšta.
 • 9.00 – 10.00 Pusryčiai
 • 10.00 – 12.00 Žygis aplink Šventą ežerą.
 • 12.00 – 13.00 Pietūs
 • 13.00 – 15.00 Išvykimas

Savaitgalio svečias:

Gyd. Dalius Barkauskas – Lietuvos Olimpinės rinktinės vyr. gydytojas.

Bendroji informacija:

BILIETAI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/kvepavimo-savaitgalis-krivasalyje-su-gyd-daliumi-barkausku-geguzes-10-12-d

Vieta: Žiliuko g. 19, Krivasalis, Ignalinos raj.

Atvykimas: nuosavu transportu. Taip pat bus sukurta uždara renginio dalyvių facebook grupė, kurioje dalyviai gali derintis atvykimą.

Apgyvendinimas: Keturviečiai, penkiaviečiai ir šešiaviečiai kambariai/nameliai. (šeimos nariai, draugai, kolegos norintys gyventi viename kambaryje ar namelyje pildo klausimyną registracijos metu). Informaciją apie poilsio bazę ir nuotraukas galite rasti puslapyje www.sportininkumokymai.lt/krivasalis

Matinimas: Subalansuotas trijų kartų maitinimas (vegetarai, veganai ar spec. poreikiai pildomi registracijos metu), ir papildomai priešpiečiams vaisiai, o naktipiečiams avižiniai sausainiai su arbata.

Draudimai: draudžiamas alkoholio ir psichotroponių medžiagų vartojimas viso savaitgalio metu.

Kaina: 120 eur. asmeniui (įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, ir visa kita programa). Vaikams iki 18 m. atvykstantiems su šeimos nariais taikoma 30% nuolaida. (nerekomenduojame mažamečiais vaikais, kurie nedalyvaus visose programos dalyse).

Daugiau informacijos sužinoti ir bilietus grupėms ar įstaigoms užsakyti galite telefonu 861004899 arba el. paštu krivasaliosrc@gmail.com

Įsigijus bilietą, bet negalint atvykti į renginį ir informavus organizatorius prieš 5 d. bilietas perkeliamas į kitą pasirinktą sveikatingumo savaitgalį.

Atsiliepimai iš ankstesnio “Sveikatingumo savaitgalio”:

“Rekomenduoju visiems. Puiki programa, gyvenimo sąlygos, vieta, gamta, maistas. Ačiū”

“Labai dėkoju už nuostabų savaitgalį visomis prasmėmis – puiki vieta, sodyba ir jos šeimininkai bei personalas, nuostabus Mokytojas – gydytojas Dalius Barkauskas.”

“Buvau rojuje”