Ozono generatorius – jonizatorius NT-KTB 5G/hr

Pristatome naujieną Lietuvoje, ypač galingą ozono generatorių, kuris per valandą išjonizuoja iki 500 m3 patalpą. Šis prietaisas puikiai tinka veikti biuruose ar namuose, sporto klubuose, atskirose salėse ir kitose patalpose. Juo galite jonizuoti ir vandenį, nedidelius baseinus. Jonizatorius tai daro net 600 kartų efektyviau nei chloras.

Sunakinkite bakterijas ir virusus, atsikratykite nemalonaus kvapo, pagerinkite kvėpuojamą orą su šiuo ozono generatoriumi – jonizatoriumi.

kaip veikia

Funkcijos:

1. Efektyviai naikina bakterijas ir virusus.

2. Pašalina nemalonius prakaito, tabako, dūmų ir kitus kvapus.

3. Padidina deguonies lygį ore ir vandenyje.

4. Grynina orą todėl gerėja medžiagų apykaita.

Aprašymas:

1. Corona Discharge patentuota technologija

2. Patentuota „High purity Ceramic ozone tube“ technologija

3. Ozone reguliatorius: 20%-100%

4. Laikmatis: 0-30min.

5. Įtampos palaikymas:110V/60HZ,220V/50HZ

6. CE certifikatas

7. Galia: 80W

8. Išmetamosios angos dydis: 6mm

9. Saugikliai: 3A

10. I6matavimai: 265x150x270 mm.

11. Svoris: 4,6 Kg.

12. Naudingumas: 500 m3/val.

KAINA: 559 Eur

NUOMOS KAINA: 10 EUR/PARA

Užsakymai, papildoma informacija, sąskaitų faktūrų užsakymas telefonu 861004899 arba el. paštu: info@sportininkumokymai.lt

 

Teigiami jonai pritraukia atmosferos teršalus – patalpų ore esančias dulkes ir kitas žalingas ore esančias daleles į vidinę patalpų erdvę. Todėl žmogus jaučiasi prislėgtas, piktas, neramus, pavargęs. Per ilgą laiką pertekliniai teigiamų jonų krūviai sukelia nemigą, depresiją, galvos skausmą, gerklės džiūvimą, dusulį, kosulį, užkimimą, kvėpavimo takų negalavimus. Ilgalaikis kvėpavimas tokiu oru gali būti pragaištingas sveikatai.

Prisotinkite patalpas neigiamais elektronais (anijonais), kurių sveikas žmogus turėtų gauti apie 80%.  OZONO generatoriai iš vandens pašalina chlorą, panaikina CO, amoniako, sieros dioksido ir kitus kvapus. Ozonas sunaikina ne tik bakterijas, bet ir virusus, sporas, grybelį ir daugelį kitų teršalų. Ozonuojant tai pavyksta padaryti 600 kartų greičiau negu chloruojant vandenį. Tiesiog skalaukite juo burną, plaukite žaizdas, plaukite vaisius bei daržoves, kad būtų chemiškai suskaldyti herbicidų, pesticidų likučiai.  Ozono generatoriai žaibiškai naikina nemalonius kvapus, dezinfekuoja aplinką nekenkdami sveikatai. Įprasti oro gaivikliai nepašalina blogo kvapo – jį tik „pridengia“ toksinėmis medžiagomis. Ozono generatorius neutralizuoja įvairius kvapus virtuvėje, vonios ar tualeto kambariuose, garaže ir kt. Per kelias minutes pašalina dūmų, cigarečių kvapus iš drabužių, baldų. Puikiai neutralizuoja stiprų kvapą, kuris atsiranda, gaminant žuvį, tam tikras daržoves. Kvapai – tai organinių medžiagų junginiai, paveikti ozonu jie suskyla į atskirus elementus arba jų oksidus.

Veikimo principas

1. Principas Valytuvai anijonus generuoja vykstant neigiamai vainikinei iškrovai. Kada smailus adatos galas yra veikiamas neigiama elektros srove, neigiamo krūvio elektronai įgyja pakankamai energijos tam, kad sukeltų labai greitą jonizacijos procesą. Susidūrę su oro dalelėmis, jie generuoja anijonus.

2. Pagrindinė funkcija Anijonas pašalina žalingas medžiagas, kurios susidaro veikiant elektromagnetinėms bangoms. Įvairių elektros ir elektroninių prietaisų (pavyzdžiui, televizoriaus ir kompiuterio) skleidžiamos elektromagnetinės bangos turi labai daug energijos, kuri sukuria ore teigiamus jonus. Didėjant teigiamų jonų koncentracijai ore, žmogaus organizmas išskiria daugiau hormonų (daugiausiai serotonino ir histamino). Tai gali sukelti astmą, bronchitą, regėjimo nusilpimą, skausmus juosmens ir pečių srityse, padidėjusį nervingumą, įtampą, nereguliarias menstruacijas, nuolatinio nuovargio pojūtį, depresiją, dermatitą ir netgi apsigimimus.

Valytuvas, skleisdamas anijonus aukščiau aprašytu principu, neutralizuoja ir šalina iš oro teigiamus jonus.  Jis sumažina streso hormonų išskyrimą, padeda gydyti įvairias ligas. Jis suteikia žmogaus organizmui daugiau gyvybingumo ir energijos, padidindamas anijonų koncentraciją ore.

(1) Oro valymas

Įvairūs teršalai (cigarečių dūmai, sieros rūgšties dujos (SO2), azoto suboksidas (Nox) ir anglies viendeginis (CO) sudaro ore teigiamus jonus. Tačiau oro  valytuvo generuojami anijonai neutralizuoja, nusodina ir pašalina iš oro šios teigiamus jonus, todėl oras patalpoje tampa švarus ir gaivus. Tokia žalinga medžiaga kaip ozonas, vykstant žemiau parodytai reakciajai, virsta neigiamo krūvio deguonimi (O2-). Tokiu būdu išsprendžiama deguonies trūkumo problema.

(2) Dulkių ir bakterijų šalinimas

Veikiant teigiamiems jonams, ore kaupiasi dulkės ir žiedadulkės, gerokai padaugėja įvairių teršalų dalelių. Tuo tarpu anijonai šias daleles neutralizuoja ir šalina iš oro arba suteikia joms neigiamą krūvį. Dėl šio neigiamo krūvio jas pritraukia ir surenka valytuve įdiegta teigiamą krūvį turinti dulkių kolektoriaus plokštė .

(3) Drėgmės kontrolė

Valytuvas taip pat kontroliuoja ir oro drėgnumą. Pavyzdžiui, kenksmingo ozono perteklių jis paverčia neigiamą elektros krūvį turinčiu deguonimi vykstant tokiai reakcijai: O3 + 2H + 2E -> O2 + H2O. Ši lygtis rodo, kad vanduo (H2O) taip pat yra generuojamas, o reguliuojant jo kiekį, galima kontroliuoti santykinį oro drėgnumą.

(4) Blogo kvapo šalinimas Anijonai chemiškai oksiduoja, skaido ir neutralizuoja blogą kvapą, todėl patalpos oras tampa žymiai gaivesnis.

KAINA: 559 Eur

NUOMOS KAINA: 10 EUR/PARA.

Užsakymai, papildoma informacija, sąskaitų faktūrų užsakymas telefonu 861004899 arba el. paštu: info@sportininkumokymai.lt