Gegužės 21 d. nuotolinis gyd. Daliaus Barkausko seminaras “Sportinės traumos prevencijos principai”

Kviečiame į nuotolinį, tiesioginį gydytojo Daliaus Barkausko seminarą. Lektorius yra vienas žinomiausių Lietuvos sporto medicinos atstovų ir seminaro metu pasidalins žiniomis apie traumų prevenciją.

Įsigijus bilietą, el. paštu dalyviai gaus išsamią informaciją kaip stebėti seminarą. Taip pat ji pateikta apačioje.

Seminaro dalyviams bus asmeniškai pagal registracijoje nurodytą gyv. vietą atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (6 akad. val.)

  • Kam aktualus Mokymas:

Treneriams, sportininkams, sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Gyd. Dalius Barkauskas – Lietuvos Olimpinės rinktinės vyr. gydytojas.

  • Laikas: gegužės 21 d. Nuo 10:00 iki 13:00 val.
  • Seminaro kaina: 15 eur. (perkant vieną bilietą į visus tris skelbiamus seminarus 19 d.(S.Alksnio), 20 d.(prof. R.Stukas) ir 21 d.(gyd. D.Barkauskas) kaina: 30 eur.)
  • Registracija galima tik perkant bilietą arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt jeigu norite registruoti daugiau asmenų arba apmokėti pagal pateiktą sąskaitą faktūrą.
  • Seminaro dalyviams bus asmeniškai pagal registracijoje nurodytą gyv. vietą atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (6 akad. val. už vieną seminarą.)

BILIETĄ GALITE ĮSIGYTI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt/event/geguzes-21-d-nuotolinis-gyd-daliaus-barkausko-seminaras-sportines-traumos-prevencijos-principai

  1. TURINT BILIETĄ AR REGISTRACIJĄ PRISIJUNKITE PRIE SAVO FACEBOOK PASKYROS. JEIGU NESINAUDOJATE FACEBOOK, TAI GALITE SUSIKURTI ANKETĄ ARBA NAUDOTI KITO ŽMOGAUS ANKETĄ.
  2. PRISIJUNKITE PRIE UŽDAROS SEMINARO GRUPĖS AR GRUPIŲ JEI TURITE BILIETĄ Į VISUS SEMINARUS:

https://www.facebook.com/groups/alksnis19d/

https://www.facebook.com/groups/stukas20d/

https://www.facebook.com/groups/barkauskas21d/

  • Užėjus į grupę spaudžiate PRISIJUNGTI PRIE GRUPĖS, įrašote savo vardą pavardę (jeigu naudosite kito asmens anketą, tai suveskite savo vardą pavardę), ir seminaro dieną 10.OO val. galėsite stebėti transliaciją. Vėliau iki gegužės 25 d. galėsite įrašą peržiūrėti.
  • Seminaro skaidrių atsisiuntimo nuoroda bus pateikta Facebook grupėse.
  • Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išsiųsti paštu pagal registracijoje nurodyta gyvenamą vietą.