Kviečiame į FLEXI BAR sertifikavimo ir kvalifikacijos kėlimo seminarą Vilniuje. Spalio 23 d.

Kviečiame į išskirtinį FLEXI BAR įrangos sertifikavimo ir kvalifikacijos kėlimo seminarą, kurį ves instruktorius ir Vokietijos Andy Sasse.

andy_aktuellandy_aktuell

Kas tai yra FLEXI BAR treniruotės? Flexi Bar tai įranga, kuri gali vibruoti tokiu pačiu dažniu kaip jūsų kūnas. Geriausias rezultatas pasiekiamas didinant amplitudę ir destabilizuojant jėgą, kas sukelia pagrindinių raumenų ir raumenų stabilizatorių aktyvų darbą, siekiant subalansuoti jėgą.
Kuo skiriasi FLEXI BAR treniruotės nuo kitų treniruočių? Flexi Bar treniruotės skiriasi nuo kitų, nes joje pasipriešinimui naudojama vibracija, o ne svoriai ir/ar pusiausvyra. Todėl tokios treniruotės tinka kiekvienam įvairaus amžiaus žmogui: ir pradedančiajam, ir pažengusiajam, ir netgi sportininkui. Flexi Bar taip pat galima pritaikyti ir vaikų treniruotėse. Tačiau, norint pagerinti savo parengtumo lygį, privaloma rinktis dauiau skirtingų pratimų ir kaitalioti patimų atlikimo amplitudę. FLEXI BAR treniruotėse, stiprinant raumenis, naudojami vibraciniai judesiai. Tai procesas, kai raumenys dirba nesant tarpraumeninės pusiausvyros ir tai vadinama toniniu tempimo refleksu.
FLEXI BAR treniruotės privalumai. Flexi Bar treniruotės apima sąnarių stabilizavimo ir raumenų jėgos padidėjimą. Tai savo ruožtu gerina bendrą organizmo sveikatą ir stuburotaisyklingą padėtį, tokiu būdu gerėja laikysena, judesių kokybė, o taip pat tai puiki traumų prevencija.

 Seminaras skirtas įvairių sporto šakų treneriams, fitneso treneriams, kineziterapeutams, sveikatos specialistams, sportininkams, visiems, kurie nori susipažinti su naujovėmis, bei įdiegti savo treniruotėse.
Laikas Pavadinimas formatas
9:30 – 10:00 Dalyvių registracija.
10:00 – 11:00 Supažindinimas su pagrindiniais FLEXI BAR programos principais. Privalumai ir paskirtis FLEXI BAR treniruočių. Kas tai yra FLEXI BAR? Teorija
11:00 – 12:30 Pratimų analizė. Praktikumas. Praktika
12:30 – 13:30 Pietų pertrauka
13:30 -14:30 MASTER CLASS I (TONING) Praktika
14:30 – 15:15 Treniruotės aptarimas, pratimų analizavimas. Grupė dinaminių judesių. Teorija
15:15 – 16:15 MASTER CLASS II (WELLNESS) Praktika
16:15 – 16:45 Treniruotės analizė. Klausimai, atsakymai + Q&A. Teorija
16:45 – 17:00 Sertifikatų įteikimas.
Seminaras vyks anglų kalba, tačiau bus vertimas į lietuvių kalbą.
Seminaro organizatoriai pasilieka teisę keisti seminaro programą.
ANDY SASSE yra profesionalus treneris, mokytojas, kuris gyvena vadovaudamasis protinga mokymo filosofija. Kaip geriausią galimybę jis kiekvieną kartą pristato išbandyti įrankius ,,Flexi-BAR® ir XCO“ bei įgyti patirties, kuri padeda eiti toliau ir tobulėti kiekvieną kartą! ANDY SASSE yra tarptautinis prezenteris, kuris gerai žinomas daugiau nei 20 šalių: vedęs seminarus, ,,Master class“ pamokas, skaitęs pranešimus China – South Korea – South Africa – USA – Canada – Russia – Puerto Rico, bei daugelyje Europos šalių.

– Profesionalus asmeninis treneris, svečias-lektorius Leipcigo universitete, o oficialiai pripažintas ,,Glucker Schule” Štutgarte.
– Autorius knygų apie sportą -,,Inventor and Master Instructor for XCO® and FLEXI-BAR®“
– Aktorius ir kūrėjas fitness DVD produkcijos.
– Fitneso ekspertas žurnalų ,,US-lifestyle and fitness magazines“.
– 1999 – 2002 metų prezenteris.
– Mr. Germany, Mr. Europe & Mr. International 1995/96
– Atstovauja NIKE firmą nuo 2000 m.
– Ekspertas ir konsultantas ,,Robinson Holiday-Clubs“

Laikas: Spalio 23 d. Nuo 9:30 iki 17:00

Vieta: Pamėnkalnio g. 1, Vilnius. Geros Savijautos Centras “Sanus”

Seminaro kaina: 130 Eur. Apmokėjimas prieš seminarą pagal Jums atsiųstą sąskaitą faktūrą.

SEMINARO DALYVIAMS BUS ĮTEIKTI ŠIE SERTIFIKATAI:

– FLEXI BAR tarptautinis sertifikatas įgalintis asmenį vesti Flexi Bar treniruotes.

– Kvalifikacijos kėlimo sertifikatas (8 akad. val.)

Registracija galima ir telefonu 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt