Elektrinis raumenų treniruoklis – stimuliatorius tik 43 Eur.

Elektrinis raumenų treniruoklis – stimuliatorius IR2014  43 Eur. PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE NEMOKAMAS.

Šis treniruoklis veikia elektrinio stimuliavimo principu ir yra skirtas raumenų ir nervų elektroterapijai, masažui, raumenų atstatymui, stiprinimui, nuskausminimui.

Galėsite ne tik atpalaiduoti ir treniruoti kūną, bet naudojantis komplekte esamom elektrodinėmis šlepetėmis stimuliuoti pėdas.

komplektas

Kintamos elektros srovės impulsų poveikis raumenims gydo raumenų ir potrauminius susirgimus, celiulitą, uždegiminius procesus, liemens, kojų, rankų, veido raumenų atrofiją, parezę, paralyžių, spazmus, reumatą, kraujagyslių laidumo sutrikimus, skatina periferinę kraujotaką, plečia kraujagysles, gerina audinių maitinimą ir medžiagų apykaitą, gausina biologiškai aktyvias medžiagas audiniuose, gerina limfotaką.

Treniruoklis ypač rekomenduojamas sportininkams, mažai judriems žmonėms, žmonėms po traumų. Dėl stimuliavimo efekto didėja raumenų skaidulų svoris, jėga ir ištvermė

foto su zmogumi

Elektroninę raumenų stimuliaciją jau seniai yra naudojama reabilitacijai ir sporto medicinoje. Derinama su įprastiniu treniravimųsi, ji formuoja liekną ir patrauklų Jūsų kūną. Jūs galite ne tik treniruoti savo raumenis, bet ir juos atpalaiduoti. Ištvermės didinimas ar norimų kūno proporcijų formavimas. Jeigu raumenys yra pavargę, pernelyg įsitempę – pasinaudokite atpalaiduojančiuoju efektu.

Treniruoklis suprogramuotas net aštuoniems masažo būdams, 4 terapijoms ir 10 intensyvumo lygiams.

Komplektą sudaro:

Pagrindinis treniruoklio blokas su displėjumi

4 elektrodai

1 pora elektrodinių šlepečių

USB laidas

Adapteris

Naudojimosi instrukcija

Treniruoklis turi elektroninį valdymo bloką, kuriuo galima keisti impulsų dažnį ir srovės stiprį. Maži gabaritai, nedidelis svoris, nesudėtingas eksploatavimas leidžia jį naudoti gydymo įstaigose ir namuose.

Užsakymas, papildoma informacija, sąskaitų faktūrų užsakymas telefonu +37061004899 arba el. paštu. info@sportininkumokymai.lt

Prekės pristatymo terminas Lietuvoje – 1 diena.

aparatas 1 aparatas komplektas laidai slepetes ir aparatas Slepetes