Nemokami mokymai sporto veiklos leidimui įgyti bedarbiams ir įspėtiems apie atleidimą iš darbo darbingo amžiaus darbuotojams.

Jei Jūs negalite įsidarbinti sporto organizacijoje ar pradėti dirbti savarankiškai sporto srityje, nes neturite Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimo, teritorinė darbo birža gali pasiūlyti dalyvauti profesiniame mokyme ir įgyti sporto veiklos leidimą nemokamai.

  • Baigus mokymus bedarbis įsipareigoja per 14 dienų įsidarbinti pagal darbo sutartį ar vykdyti individualią veiklą.
  • Mokymosi laikotarpiu bedarbiams mokama mokymo stipendija.
  • Didelė dalis mokymų vykdomi nuotoliu būdu todėl galėsite mokytis visoje Lietuvoje.

Išsamią informaciją apie dalyvavimo profesiniame mokyme galimybes teikia teritorinės darbo biržos. Teritorinių darbo biržų sąrašą rasite čia: http://www.ldb.lt/Informacija/Apie/Puslapiai/db_adresai.aspx  arba galite tiesiogiai bendrauti su Jus administruojančiu darbo biržos atstovu.

Platesnę informaciją apie profesinį mokymą rasite: http://www.ldb.lt/Informacija/PaslaugosAsmenims/Puslapiai/profmokymas_neformalus_svietimas.aspx

Platesnę informaciją apie mūsų mokymų programą rasite:

http://www.ldb.lt/Informacija/PaslaugosAsmenims/Puslapiai/MokProgramosNeformaliosiosPerziura.aspx?AspXPage=g%5FCDAACB1058C940C39EDE2E359C01704E:%2540ID%3D8184

DARBO BIRŽOJE BŪTINAI NURODYKITE ŠIUOS DUOMENIS:

UAB SPORTO PLĖTROS GRUPĖ. PROGRAMOS PAVADINIMAS: SPORTO KLUBO VEIKLOS ORGANIZATORIUS

 

Mokymo programos pavadinimas; kodas: Sporto klubo veiklos organizatoriaus mokymo programa; 223001418
Suteikiama kompetencija: sporto klubo veiklos organizatorius
Programos aprašymas: Šia kūno kultūros mokymo programa siekiama parengti žmogų sėkmingai veikti atliekant praktines ir teorines užduotis, motyvuoti ir padėti adekvačiai suvokti ugdymo reikšmę. Mokymosi metu asmenys praktiškai palies metodus ir priemones, kurias galės naudoti darbe tiek su grupėmis, tiek su individualiais dalyviais, bei turės visus sporto treneriui būtinus darbui įgūdžius. Sėkmingai baigę programą dalyviai mokės nustatyti ir įvertinti sportininkų ir sportuotojų gebėjimus, savarankiškai sukurti, pravesti treniruotes sportininkams ir sportuotojams, analizuoti jos turinį, išmokinti aerobikos, pratimų su svarmenimis, štangomis, treniruokliais teisingą atlikimą. Dalyviai žinos kaip įsteigti sporto klubą ir planuoti jo veiklą. Kūno kultūros ir sporto departamentas baigus mokymus išduoda Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą suteikiantį teisę dirbti teorinį ir praktinį darbą susijusį su kūno kultūrą. Mokymai skirti asmenims, neturintiems aukštojo sporto krypties išsilavinimo, pageidaujantiems vykdyti kūno kultūros, sveikatos stiprinimo fizinio aktyvumo priemonėmis pratybas.
Programos trukmė: 9,5 sav. / 48 d. / 380 val.
Vieno dalyvio mokymo kaina: 363,00 EUR (1.253,37 Lt)
Apgyvendinimo kaina parai: 30,00 EUR (103,58 Lt)
Paslaugos teikimo vieta: Vilniaus m. sav.
Profesinio mokymo teikėjo pavadinimas, kodas: UAB Sporto plėtros grupė, 304049033
Teikėjo adresas: K.Kalinausko 2B
Teikėjo telefono nr.: +370 610 04899
Teikėjo el. paštas: info@sportininkumokymai.lt
Teikėjo interneto svetainė: www.sportininkumokymai.lt