Balandžio 7 d. Nuotolinis, praktinis A.Norkaus seminaras “Lokomociniai pratimai sveikatingumo ir sporto treniruotėse”

Kviečiame į nuotolinį, tiesioginį dr. Andriaus Norkaus praktinį seminarą, kuriame fizinio rengimo treneris pasidalins žiniomis apie lokomacinių pratimų panaudojimo galimybės sportininkų rengime ir sveikatinimo treniruotėse.

Įsigijus bilietą, el. paštu dalyviai gaus išsamią informaciją kaip stebėti seminarą. Taip pat ji pateikta apačioje.

Seminaro dalyviams bus asmeniškai pagal registracijoje nurodytą gyv. vietą atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (6 akad. val.)

Mokymo trukmė:

Mokymo (dalies) trukmė: 6 akademinės valandos.

Kam aktualus Mokymas:

sporto treneriams, sportininkams, sporto srities darbuotojams, kineziterapeutams, sportuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims .

Mokymo tikslai ir nauda Dalyviams:

Lokomociniai pratimai (įvairios ropojimo, šliaužimo, šuoliavimo, žingsniavimo formos) vis plačiau taikomos tiek sveikatingumo, tiek sporto treniruotėse. Šie pratimai nereikalauja jokio sportinio inventoriaus, yra patrauklūs savo žaismingumu, o tinkamai parinkti gali būti labai efektyvi fizinio ugdymo priemonė profesionaliems sportininkams, vaikams, ir geresnės sveikatos siekiantiems vyresnio amžiaus asmenims. Judėjimas imituojant skirtingus gyvūnus gerina judesių koordinaciją, ištvermę, jėgą, sąnarių paslankumą ir stabilumą. Seminaro metu dalyviai ne tik patys praktiškai įsisavins įvairius gyvūnų judėjimą imituojančius pratimus, bet ir susipažins su šių pratimų taikymo nauda, jų parinkimo ir adaptavimo principais, vieta treniruotės struktūroje.

Dalyviams rekomenduojama vilkėti laisvą, judesių nevaržančią aprangą. Pirmoje seminaro dalis – teorinė, o antra praktinė. Rekomenduojame turėti kelis laisvus kvadratinius metrus pratimų atlikimui.

Andrius Norkus – socialinių mokslų daktaras, šiuo metu Lietuvos vyrų žolės riedulio rinktinės fizinio rengimo treneris, daugkartinių Lietuvos regbio čempionų “Baltrex-Šiauliai” fizinio rengimo treneris, buves krepšinio klubo “Šiauliai” fizinio rengimo treneris. Seminarus veda nuo 2011 metų.

  • Laikas: balandžio 7 d. Nuo 10:00 iki 13:00 val.
  • Seminaro kaina: 15 eur. (perkant vieną bilietą į visus tris skelbiamus seminarus 6, 7 ir 8 d. kaina: 30 eur.)
  • Registracija galima tik perkant bilietą arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt jeigu norite registruoti daugiau asmenų arba apmokėti pagal pateiktą sąskaitą faktūrą.
  • Seminaro dalyviams bus asmeniškai pagal registracijoje nurodytą gyv. vietą atsiųsti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (6 akad. val.)

BILIETĄ GALITE PIRKTI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt/event/balandzio-7-d-nuotolinis-praktinis-a-norkaus-seminaras-lokomociniai-pratimai-sveikatingumo-ir-sporto-treniruotese

  1. TURINT BILIETĄ AR REGISTRACIJĄ PRISIJUNKITE PRIE SAVO FACEBOOK PASKYROS. JEIGU NESINAUDOJATE FACEBOOK, TAI GALITE SUSIKURTI ANKETĄ ARBA NAUDOTI KITO ŽMOGAUS ANKETĄ.
  2. PRISIJUNKITE PRIE UŽDAROS SEMINARO GRUPĖS AR GRUPIŲ JEI TURITE BILIETĄ Į VISUS SEMINARUS:

https://www.facebook.com/groups/nuotolinis6d/

https://www.facebook.com/groups/nuotolinis7d/

https://www.facebook.com/groups/nuotolinis8d/

  • Užėjus į grupę spaudžiate PRISIJUNGTI PRIE GRUPĖS, įrašote savo vardą pavardę (jeigu naudosite kito asmens anketą, tai suveskite savo vardą pavardę), ir seminaro dieną 10.OO val. galėsite stebėti transliaciją. Vėliau visą seminaro dieną galėsite įrašą peržiūrėti.
  • Seminaro skaidrių atsisiuntimo nuoroda bus pateikta Facebook grupėse.
  • Kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus išsiųsti paštu pagal registracijoje nurodyta gyvenamą vietą.