Balandžio 26-30 d. advokato Audriaus Biguzo kvalifikacijos kėlimo mokymai treneriams ir sporto srities darbuotojams: “Sporto teisės pagrindai”

Kviečiame į sporto teisės seminarą, kuriame lektorius – Audrius Biguzas, pristatys sporto teisės pagrindus dirbant su vaikais ir suaugusiais. Mažesnių sporto mokyklų ar klubų treneriai ir vadovai, dažnai patys sudarinėja sutartis, peržiūri privalomus dokumentus, todėl dalyviai bus supažindinti apie jiems, vaikams ir tėvams tenkančią atsakomybę. Sužinos teismų praktikos pavyzdžių jiems aktualiose bylose. Bus supažindinti su Lietuvos sporto įstatymo aktualijomis.

Dalyviai, įsigijus bilietą, gali iš anksto pateikti jiems aktualius klausimus, kurie bus išsamiai apžvelgti seminare. Klausimus lektoriui galite siųsti el. paštu: info@sportininkumokymai.lt

 • Kam aktualus Mokymas:

Šis seminaras aktualus treneriams, sportininkams, sporto srities darbuotojams, teisininkams, sporto vadybininkams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Mokymo tikslai ir nauda Dalyviams:

 • Naujų, aktualių sporto srities įstatymų apžvalga.
 • Sporto organizacijos steigimo dokumentų pagrindiniai aspektai. Dažniausiai kylantys ginčai ir atsakomybės.
 • Sutarčių sudarymas su treneriais ir darbuotojais (atskirai kas svarbu organizacijai ir kas treneriui). Dažniausi ginčai ir atsakomybės.
 • Sutarčių sudarymas su auklėtiniais ar klientais (apžvelgiamas darbas su vaikais ir paliečiama suaugusių sporto organizacijų ar asmeninių trenerių sutartys su klientais). Dažniausi ginčai ir atsakomybės.
 • Sutarčių sudarymas su sportininkais (apžvelgiamos naudos tiek organizacijai tiek ir sportininkui). Dažniausi ginčai.
 • Aktuali teismų praktika.

Lektorius:

Audrius Biguzas – vienas iš žinomiausių sporto teisės specialistų Lietuvoje. Advokato specializacija – sporto teisė, bendrovių teisė, teisminiai ginčai, arbitražas. Advokatas gilino savo žinias Johganes Gutembergo universitete (Frankfurtas, Vokietija), Indianos teisės mokykloje (Indianapolis, JAV), Tarptautiniame Sporto Arbitražo Teisme (Lozana, Šveicarija), Europos Bendrijų Teisingumo Teisme (Liuksemburgas, Liuksemburgas). Nuolatos dirba su skirtingomis Lietuvos sporto organizacijomis.

Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai iki gegužės 14 d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas į nurodytą gyv. vietą

Balandžio 26 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras Klaipėdos ir kitų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val. 

Balandžio 27 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras Vilniaus ir kitų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val. 

Balandžio 28 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras Panevėžio ir kitų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val. 

Balandžio 29 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras Šiaulių ir kitų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val. 

Balandžio 30 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras Kauno ir kitų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 15:00 val. 

BILIETĄ GALITE PIRKTI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt/event/balandzio-26-30-d-advokato-audriaus-biguzo-kvalifikacijos-kelimo-mokymai-treneriams-ir-sporto-srities-darbuotojams-sporto-teises-pagrindai

 • Nuotolinio seminaro kaina: 10 eur. (sertifikatas atsiunčiamas į nurodytą gyv. vietą)
 • Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
 • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (8 akad. val.)
 • Informacija kaip stebėti seminarą bus atsiųsta dalyviams el. paštu kelios dienos prieš seminarą.
 • Dalyviai, įsigijus bilietą, gali iš anksto pateikti jiems aktualius klausimus, kurie bus išsamiai apžvelgti seminare. Klausimus lektoriui galite siųsti el. paštu: info@sportininkumokymai.lt
 • Seminaras dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.