Balandžio 18 d. sporto psichologo A.Liachovičiaus ir N.Bourgade praktinis seminaras “Mentalinis paruošimas sėkmei” Vilniuje ir nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

Balandžio 18 d. kviečiame į sporto psichologo Andriaus Liachovičiaus ir psichologinių įgūdžių trenerio Nico Bourgade praktinį seminarą “Mentalinis paruošimas sėkmei” Vilniuje ir nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje.

Šis seminaras aktualus sporto treneriams, registruotas METAS sistemoje: kineziterapeutams, medicinos gydytojams (visos kvalifikacijos), dietistams, ergoterapeutams, masažuotojams, visuomenės sveikatos specialistams, slaugytojams, sportininkams, gyvensenos medicinos specialistams; sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Mokymo nauda dalyviams:

Seminaro dalyviai lektoriai pasidalins praktiniais pavyzdžiais kaip ruošiami aukščiausio lygio sportininkai ir kas jiems padeda atskleisti pilną jų mentalinį pasiruošimą.

Kuo skiriasi augimo mąstymas nuo fiksuoto mąstymo? Kaip gali padėti Alter ego sukūrimas, dėmesio valdymas bei jo perkėlimas?

Lektoriai:

Andrius Liachovičius, sporto psichologas. Tokyo 2021 m. Olimpinės rinktinės psichologas. Yra konsultavęs Pasaulio ir  Europos medalių laimėtojus. Praktikoje bando ieškoti vis geresnių būdų kaip padėti treneriams, sportininkams bei tėvams. Dažnai geriau suprasti tiek sportininkus tiek trenerius padeda tai, kad pats nuo mažens užsiiminėjo sportu. Naujausių idėjų semiasi ne tik iš savo patirties ar knygų, bet ir dalyvaudamas Europos sporto psichologijos konferencijose.

Nico Bourgade, psichologinių įgūdžių treneris, knygos ‘Mental guide for Basketball players « 1 on 1 with yourself »’ autorius.

Balandžio 18 d. Nuotolinis tiesioginis seminaras visų miestų dalyviams. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai iki gegužės 18 d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas el. paštu. Anglų kalba bus sinchroniškai verčiama į lietuvių kalbą.

Balandžio 18 d. Vilnius. Nuo 10:00 iki 14:00 val. Vieta: Lengvosios atletikos maniežas. Vilnius. Žemaitės g. 6. 

BILIETAI ČIA: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/balandzio-18-d-sporto-psichologo-a-liachoviciaus-ir-n-bourgade-praktini-seminara-mentalinis-paruosimas-sekmei-vilniuje-ir-nuotoliniu-budu-visoje-lietuvoje

  • Nuotolinio seminaro kaina: 10 eur. (nuotolinio seminaro sertifikatas atsiunčiamas el. paštu)
  • Auditorinio seminaro kaina: 20 eur.
  • Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt
  • Seminaro dalyviams bus įteikti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (8 akad. val.)
  • Informacija kaip stebėti seminarą bus atsiųsta dalyviams el. paštu kelios dienos prieš seminarą. Jeigu informacijos negausite, tai rašykite užklausą el. paštu info@sportininkumokymai.lt