Asmeninis sportininko finansų patarėjas Žilvinas Butkevičius

Mes žinome, kad tikimybė tapti profesionaliu sportininkų yra prilyginama 1/100, o sportininko karjera yra labai trumpa ir vidutiniškai trunka apie 6,1 metų. Ir šie, labai svarbūs gyvenimo metai, yra skiriami sportinei veiklai pamirštant klausimą “kas manes laukia pasibaigūs sportinei karjerai?”. Dauguma sportininkų nesulaukia jokių finansinių patarimų padėsiančių prisitaikyti gyvenimui pasibaigūs sportinei karjerai.
Sportininkai yra išskirtinė žmonių grupė, nes jų karjera yra trumpa, dažnai besitesianti per kelias valstybes, ir dėl traumų pasibaigti gali visai nelauktai.
Paprastas finansų patarėjas ar banko konsultantas negalės tinkamai suprasti sportininko gyvenimo. Sportininkui reikia specializuoto ir individualizuoto plano pasibaigūs sportininko karjerai. Turi būti sudarytas lankstus sportininko gyvenimui tinkantis invenstavimo planas, kuris tam tikram laikui bent jau išlaikytų gyvenimo kokybę buvusia karjeros metu.
Asmeninis sportininko finansų patarėjas Žilvinas Butkevičius turi ilgą ir sėkmingą patirtį konsultuojant sportininkus finansų planavimo klausimais. Jeigu norite sužinoti kaip:
  • finansiškai apsaugoti save ir savo šeimą nuo neplanuotos sportinės karjeros pabaigos;
  • užsitikrinti nepakitusį pajamų šaltinį pasibaigūs sportinei karjerai;
  • išeiti į ‘pensiją’ būnant 35 metų;
  • tapti sėkmingu investuotoju;
  • net penkiasdešimt procentų sumažinti prisiimtus įsipareigojimus dėl kreditų ir pan.

REGISTRUOKITĖS Į NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ VILNIUJE, ARBA SUTARKITE DĖL SUSITIKIMO KITAME LIETUVOS MIESTE SU JŪSŲ ASMENINIU FINANSŲ PATARĖJU.

Rašykite info@sportininkumokymai.lt arba skambinkite 860790096